Apie mane

P1020058

Sveiki Mielieji,

Aš esu Audronė Valentinavičienė, laisvai samdoma  interjero dizainerė. Jau daugelį metų dirbu šioje srity ir esu sukaupusi nemažai  patirties.

Mano puslapis skirtas visiems, siekiantiems gyventi gražiau.

Jo tikslas yra suteikti naudingos informacijos visiems, norintiems jaustis savo namuose gerai, visiems kuriantiems savo privačią erdvę ir ieškantiems unikalių sprendimų. Šioje svetainėje, nuolat galėsite rasti įvairiausių tradicinių ir  netradicinių interjero sprendimų, o gal ka nors net patys sukurt ir pritaikyt savo namuose.

Pasauly nėra dviejų vienodų žmonių, visi mes esam individualūs, turim savo svajones, norus. Todėl nėra pasauly ir vienodų namų. Jūsų namų erdvė atspindi Jūsų asmenybę Jūsų požiūrį į gyvenimą, nes tik ten jaučiatės, (ar bent turetumet  jaustis) gerai, “kaip namie”.

Geras interjeras ne visada turi kainuoti daug . Labai  paprasta sukurti žurnalo viršelio vertą interjerą nevaržant saves dėl pinigų, tačiau mažai kas gali tai sau leisti. Tuo labiau, kas įspudingai atrodo nuotraukoj,  retai būna jauku ir patogu realybėje. O tai, kas dabar “ant bangos”, po kelių metų jau atrodo išsikvėpę.

Dirbu su visais kam reikalinga dizainerio pagalba, net jei tai nedidele konsultacija, nes  kartais ir nedideli pokyčiai gali duoti reikiamą rezultatą. Nors Jūs geriausiai žinot ko Jūs norit , tačiau neprofesionalui sunku įžvelgti galutinį rezultatą ir teisingai suvaldyt erdves. Mano pagrindinis tikslas yra padėti žmogui protingai ir funkcionaliai suvesti viską į darnią visumą, kad būtų išvengta kaidų, sutaupytas laikas, pinigai ir nervai…

Ir svarbiausia, kad galutinis rezultatas Jus džiugintų.

Gearai  suprojektuotas namų interjeras gali padėt ir atsipalaiduoti ir  suteikti ramybės, džiaugsmo, pasitikėjimo ir netgi įtakoti Jūsų nuotaiką. Tai kaip gera muzika, išgaunama įvairiais instrumentais,susilieja į vientisą melodiją, visuma daiktų, spakvų ir formų turi susiliet į darnią kompoziciją ir “harmoningai skambėti”.

Kiekvienas mano užsakovas – individualus ir išskirtinis.Stengiuosi įsigilinti  ir pasiūlyti tai, kas atitiktų Jūsų norus ir finansines galimybes,pritaikyti  įvairius sprendimus būtent Jums, surasti vietos jau turimiems Jūsų daiktams ir baldams, gal net prikelt juos “antram gyvenimui.

Todėl neturiu savo braižo ar stiliaus. Patinka kurti įvairių stilių  namus.

O viskas prasideda nuo įdėjos, kuri turi kilti tik iš tarpusavio bendradarbiavimo. Pirmenybę teikiu funkcionalumui, nes ne mes turim vergaut daiktams, o daiktai mums…

Jei Jums kyla klausimas kokį stilių rinktis, nedvejokite, rinkitės  SAVO  stiliu, nes tai bus Jūsų erdvė ir Jūs būsit čia svarbiausias. O individualumas visada madingas.

Taigi, jei jaučiatės “ nesavas” savo namuose, ar turite naują būstą ir 101 idėją, nebijokite kreiptis mielai, padėsiuįgyvendinti Jūsų viziją, sukurti namus būtent Jums.

Paverskite savo svajones realybe,  juk pirmas susitikimas nemokamas…

Laukiu Jūsų skambučio ar laiško.