NAMŲ ERDVĖ

Apie mus

Sveiki,.


Esu interjero bei baldų dizainerė Audronė. Jau daugelį metų dirbu šioje srityje ir esu sukaupusi daug patirties tiek privačių tiek viešų objektų interjero kūrime.

Dirbu su klientais įvairiais dizaino klausimais, net ir nedidelėm konsultacijom, nes kartais ir nedideli pokyčiai gali duoti reikiamą rezultatą. Mano pagrindinis tikslas yra padėti žmogui protingai ir funkcionaliai sukurti darnią, estetišką interjero visumą, kad būtų išvengta klaidų, sutaupyta laiko, pinigų bei nervų, o svarbiausia būtų sukurtas unikalus, džiuginantis ir išbaigtas rezultatas.

Vadovaujuosi tuo, kad funkcionalus ir išskirtinis interjeras turėtų būti kuriamas pasitelkiant kūrybiškumą, o ne pinigus. Paprasta sukurti žurnalo viršelio vertą interjerą nevaržant išlaidų, tačiau mažai kas gali tai sau leisti. Tuo labiau, kas įspūdingai atrodo nuotraukoje, retai būna jauku, sava ar patogu realybėje. O tai, kas dabar madinga, po kelių metų išsikvepia.

Tad daug dėmesio skiriu individualumui, juk pasaulyje nėra dviejų vienodų žmonių, visi mes esam išskirtiniai. Todėl manau jog pasaulyje neturėtų būti ir vienodų namų. Namų erdvė atspindi žmogaus asmenybę, požiūrį į gyvenimą, nes tik ten jaučiamės (ar bent turėtume jaustis) gerai, “kaip namie”.

Neapsiriboju vienodais interjero principais ar stiliumi. Visad įsigilinu į projektą ir siūlau tai, kas atitinka situaciją, klientų norus, skonį ir finansines galimybes. Siekiu pritaikyti individualius sprendimus kiekvienai erdvei, surasti vietos jau turimiems daiktams ir baldams, gal net prikelt juos “antram gyvenimui”.

O viskas prasideda nuo idėjos, kuri kyla iš tarpusavio bendradarbiavimo. Tad, jei jaučiatės “nesavai” savo namuose – mielai padėsiu įgyvendinti jūsų vizijas bei sukurti jūsų svajonių namus.
.

Dizainerė Audronė