Namelis ant vištos kojelės

uu

Kas nenorėtų tokio namo sau, kad ir laukiniame Neringos pajūryje, kur galėtų pabėgti nuo visų, pasislėpt ir pailsėt? Daugelis gali tik pasvajot… Bet kažkam pasisekė. Šis namas randasi kitoj pasaulio pusėje, Australijoje, prie Ramiojo vandenyno. Tai F2 Architecture architektų studijos (Australija) darbas. Namas stovi ant betono platformos, įleistos į pakrantės šlaitą, net 13m aukšty. Į jį patenkama tik siauru betono tiltu.

dddf

dff

Apgaulingai paprasta kvadrato forma.Namas atgręžtas tik į vandenyną, dvi sienos į  šlaito pusę yra uždaros, taip  užtikrinamas visiškas privatumas ir viduje būnant visiškas atsiskyrimo jausmas. Sąsaja su  žeme- tik  siauras  tiltas. Dvi sienos atsuktos į vandenyną yra iš stiklo.Jos gali būti suslenkamas atgal, kad atvertų 180 laipsnių panoraminį vaizdą. Tik saulė, dangus, vanduo ir jūros vėjas… Rezultatas nuostabus . Berėmio stiklo balkono turėklai teikia saugumą ir apsaugą nuo vėjo bei neuždengia vaizdo.

ph_050215_04-800x533

Židinys skirtas teikti šilumą šaltomis žiemos dienomis ar vakarais. Ko daugiau reikia vienatvės apmastymams ar laisvės pojūčiui?

Architect: F2 Architecture (Melbourne, Australia)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *