Viengulė sofa transformuojasi į pilną svetainės komplektą per kelias sekundes

Viengulė sofa transformuojasi į pilną svetainės komplektą per kelias sekundes

yr2wjdm36ime4zcijrs3

Kompaktiškoje erdvėje itin sunku išlaikyti minimalistinę, neapkrautą estetiką. Gyvenant vienam ar dviese pilnai pakanka ir vieno minkšto svetainės baldo. Tačiau ketinant pasikviesti svečių, mažoje erdvėje dažnai prireikia papildomų sėdimų vietų. Sofista dizainas išpildo net kelis vaidmenis, baldas paverčiamas iš patogios kompaktiškos sofos į pilną svetainės komplektą, o svečiams pasilikus jis gali transformuotis ir į miegamojo lovą.

sofista

Ši viengulė sofa transformuojasi į pilną svetainės komplektą per kelias sekundes. Trys dalys itin lengvai atsiskiria viena nuo kitos, be jokių sudėtingų mechanizmų. 1.600$ yra protinga investicija, juk tai iš tikrųjų trys baldai viename; ar net keturi, jei jūs apimate faktą, kad tai dar ir atlenkiama lova tiems anksčiau minėtiems svečiams, kurie nusprendžia neišvykti.

Baldo dizainas minimalistinis, o gerai parinkta spalvų paletė leidžią jį integruoti įvairiuose interjeruose.


Jei turite mažos kvadratūros erdvę ir nežinote kaip joje viską sutalpinti, kreipkitės į mus. Pirma konsultacija jums nieko nekainuos.

One comment

  1. o geras, tokio dar nemačius. koks fainas minimalistinis ir modernus sprendimas, ypatingai mažesniems namamas arba tokiems šeimininkams, kur retai svečius pasikviečia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.