Sienų dekoras – pasidaryk pats

Sienų dekoras – pasidaryk pats

Šį kartą pasidalinsiu keletu įdėjų, kurios padės pagyvint kambario edvę be ypatingų pastangų ar finansų. Tam nereikia ir jokio meninio išsilavinimo. 1 var. vintage – senų, pageltusių knygų lapai, labai tinka ir natos, paprasčiausiai suklijuokite tai ant sienos.

Vintge-Master-Bedroom-Makeover-3 db_140188

2var. tapti dailininku nesunku- ši siena – “beisbolo kamuokiukas” tikrai papuoš vaikų kambarį Paprasčiausiai nudažykite siena gelsva spalva, po to išbrėškite du apskritimo ketvirčius priešinguose kampuose ir pasistenkite vienodai nubrėžti raudonus dygsnius.

IMG_5952

Kitas variantas kiek sudėtingesnis, reikalaujantis daugiau kruopštumo, tačiau pasiruošus norimą eskizą nesudėtingai įgyvendinamas: Pradžiai reiktų ant sienos pieštuku nupiešti norimą siuvinejimo kryžiuku šabloną, tada lenvai  piešimo teptuku tepti dažus.

c5af1b4b399c4752f97ef1097f4e36de

4 var. ornamentinis dažymas lipnios juostelės pagalba. Nudažykite seiną viena spalva. Jai išdžiūvus, išklijuokite lipnia juostele norimą raštą ir dar kartą nudažykite kita spalva. Išdžiūvus dažams, nulupkite juostele- ir štai jums puikus rezultatas.

: ace6ef2b6af4389de90fac2b23f56041 Love the gold wall!fce0bdfb29de9466bcea7b7150355f2fgrey chevron painted walls

Paskutinis variantas – jei nemėgstate monotonijos – nusidažykit sieną kreidinės lentos dažais ir nuolat ją atnaujinkite – rašykit patikusias mintis, laiškus antrai pusei ar tiesiog priminimus sau bei kitiems šeimos nariams. Jei norėsit prisegt ir nuotraukas, kaip nuotraukoje žemiau – dažykite fanerą juodai, o sienom naudokite tam skirtus specialius dažus, kurių sudėty yra geležies ir nuotraukas galesit prikabint su magnetais.

chalkboard-paint
http://emmas.blogg.se/2009/september/

Ieškote idėjų kaip atnaujinti namų erdvę ar nežinote kaip jas visas įgyvendinti? Susisiekite su mumis ir mes mielai jums padėsime.

Leave a Reply

Your email address will not be published.