Žemas kavos staliukas iš europadėklo

Žemas kavos staliukas iš europadėklo

ModHomeEcPalletOttomanFinal1a

Šį karta siūlome kaip pigiai pasidaryti gražų, daugiafunkcinį staliuką už nedidelę kainą. Prie jo galėsite su draugais išgerti kavos ar žiūrint filmus ilgais žiemos vakarais, minkštai sukelti kojas, o galbūt jis taps jūsų augintinio mėgstamiausia poilsio vieta?

Jums reikės papraščiausio europadėklo. Svarbu jog jis būtų nesupuvęs ir chemiškai neapdorotas. Dažniausiai visi padėklai apdorojami karščiu, taip apdoroti padėklai turi HT žymą prie IPPC logotipo. Na o chemiškai apdorota mediena aprūkoma metilo bromidu, taip apdoroti padėklai turi MB žymą prie IPPC logotipo. Radę tinkamą variantą, nuvalykite jį ir perimetru sutvirtinkite lentomis jo apatinę dalį.

Photo1a

Tai bus jūsų staliuko apatinė pusė.

retrofittedpallet1

Sekančiam etapui reikės maišinės medžiagos, ja “apšaudykite” visą padėklą, paliekant atvirą tik dugną.

Photo3a

Apatinėje dalyje prisukite furnitūrą staliuko kojoms įsegti. Jos turi buti apie 20 cm aukščio. Jei kojelių tvirtinimas kitoks, palikite jas vėlesniam etapui, nes tai gali kliudyti tolimesniems darbams.

Photo2a

Sekančiam etapui reikės storo porolono – staliuko viršutinės dalies paminkštinimui (kuo storesnis, tuo geriau). Išpjaukite jį pagal esamą stalo dydį, paprasčiausiai apibrėžę formą ir priklijuokite ant maišinio audinio, papurškę ar užtepę klijų.

Photo4a
Photo6a

Kai tai padarysite, visą staliuką reikės aptraukti flizelinu ir tampriai jį prišaudyti prie šonų.

Photo7a

rezultatas turėtų atrodyti panašiai:

Photo8a

Sekantis ir svarbiausias etapas – audinio apvilkimas.

Geriausia naudoti storą drobę (ją galima nusipirkti kad ir Ikea ar mėgiamoje audinių parduotuvėje). Audinį būtinai derinkite prie esamos interjero stilistikos, esamų užuolaidų ar pagalvių spalvų tono. Taip pat galite nusipirkti daugiau audinio ir pasisiūti keletą pagalvėlių ant sofos, taip ipinsite naujų raštų ar spalvų, tačiau viskas vistiek gražiai derės.

Audinį pasiklokit ant kieto pagrindo, centre ant jo uždėkite aukštyn kojom apverstą staliuką ir prišaudykite audinio šonus prie korpuso. Pradėkite nuo centro ilgąją kraštinę, labai svarbu viską gerai įtempti:

Photo9a

kai daeisite iki kraštų- nukirpkite dalį audinio, truputį užleidę ant šono, o kitą šoną lygiai taip pat užlenkite iš kitos pusės , kaip padodyta nuotraukose ir tampriai prišaudykite prie dugno. Kai baigsite darbą, audinio likučius nukirpkite žirklemis.

Photo10ajpg
Photo11a

Šonus geriau pridigsniuot su specialia adata ir siūlu arba padekoruot sagutemis, kaip nuotraukoje žemiau.

industrial

Paskutinis darbas – prisukti kojeles – ir staliukas paruoštas naudojimui:

ModHomeEcPalletOttomanLeg
industrial-family-room
ModHomeEcPalletOttomanFinal1a
ModHomeEcPalletOttomanFinal3

Norite pagyvinti savo interjerą ar prikelti senus baldus naujam gyvenimui? Kreipkitės į mus ir mes mielai padėsime jums tai įgyvendinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.